.




Lennart
Fosselius




Tfn:0704-258241
lennart@fosselius.org

Ordförande, studieledare och onsdagssupport

 



Staffan Wikström






Tfn:0709-860794
staffan.wikstrom@hotmail.com

Kassör studieledare 
och o
nsdagssupport
 



Margareta Krook-Brandt






Tfn:0704-333763
margareta.krook-brandt@telia.com

Styrelseledamot, studieledare
och o
nsdagssupport



Lars Björnwall



lars.bjornwall@gmail.com


Onsdagssupport

 



                             Gunilla Ljungholm


gunillam.ljungholm@gmail.com



Onsdagssupport

 

Våra medhjälpare




Kerstin Fosselius





Tfn:0706-564666

kerstin.fosselius@telia.com


Vice ordförande, studieledare 
I-pad, I-phone, android
och onsdagssupport

   





Håkan Wallgren



 


Tfn: 0768-250853
wall9198@gmail.com

Styrelseledamot, studieledare
Lär dig göra en fotobok
och onsdagssupport



Gertrud Fogelström





gfogel1@yahoo.se


Styrelseledamot, studieledare och onsdagssupport
 



                                    Jan Boije




Tfn:
jan.boije@gmail.com


Onsdagssupport


 



                             Claes Wangmar




Tfn:0707-743444
claes.wangmar@gmail.com

Onsdagssupport

.



Anita Paues








Tfn:0709-399996

 anpa0830@gmail.com


Sekreterare och onsdagssupport

 
 



Ingvar
Brandt






Tfn:0737-066212 
ingvar.brandt@telia.com

Styrelseledamot, studieledare
och o
nsdagssupport



Inger Kraemer







Tfn:0707-984096

inger.kraemer@icloud.com


Styrelseledamot och onsdagssupport



Kai Tillman




 



Tfn:0706-063890

kai.tillman@gmail.com


Onsdagssupport