Våra medhjälpare




Lennart
Fosselius




Tfn:0704-258241
lennart@fosselius.org

Tf ordförande och onsdagssupport
 





Håkan Wallgren



 


Tfn: 0768-250853
wall9198@gmail.com

Studieledare och styrelseledamot
Lär dig göra en fotobok
och onsdagssupport



Lisen Wiklund




 



Tfn:08- 898833 eller 0706-156787

lisen.wiklund@telia.com


Studieledare och Kassör
Släktforskning på nätet
och onsdagssupport



Hans Leastadius



Studieledare Släktforskning på nätet







 



Ingvar
Brandt






Tfn:0737-066212 
ingvar.brandt@telia.com

Studieledare,
Styrelseledamot 
och
Onsdagssupport




Kerstin Fosselius





Tfn:0706-564666

kerstin.fosselius@telia.com


Studieledare och vice ordförande
I-pad, I-phone, android
och onsdagssupport



Bertil Larsson





Tfn:0705-603629
bertlason@gmail.com


Onsdagssupport och assisterande studieledare samt medlem i teknikgruppen



Staffan Wikström






Tfn:0709-860794
staffan.wikstrom@hotmail.se

Studieledare,
Styrelseledamot 
och
Onsdagssupport



Gertrud Fogelström





gfogel1@yahoo.se



Onsdagssupport och assisterande studieledare
 



Lars Björnwall



lars.bjornwall@gmail.com


Onsdagssupport




 



Carla Wallerman






Tfn:08-7613881 eller 0705-220771

carla.wallerman@gmail.com


Onsdagssupport

 



Lars-Erik Eriksson



Tfn:08-386057
le386057@hotmail.se


Studieledare och styrelseledamot
Excel från grunden och onsdagssupport



 



Anita Paues








Tfn:0709-399996

 anpa0830@gmail.com


Sekreterare och onsdagssupport

 



Margareta Krook-Brandt






Tfn:0704-333763
margareta.krook-brandt@telia.com

Studieledare,
Styrelseledamot 
och
Onsdagssupport



Sven Andersson








Onsdagssupport