Våra medhjälpare

Håkan Wallgren

Tfn: 076 8250853

wall9198@gmail.com




Studieledare och styrelseledamot
Lär dig göra en fotobok
och onsdagssupport

 

Karl-Erik Berntson

08-38 79 12

070 668 5009

karl-erik.berntson@telia.com


Studieledare och styrelseledamot
Teknikansvarig för datorsalen


 

Lisen Wiklund

08- 89 88 33

070 615 6787

lisen.wiklund@telia.com





Studieledare och Kassör
Släktforskning på nätet
och onsdadssupport

Hans Leastadius





Studieledare Släktforskning på nätet



 

Ingvar
Brandt

ingvar.brandt@telia.com





Studieledare och
Onsdagssupport

Lars Björnwall

lars.bjornwall@gmail.com


Onsdagssupport

 

Kerstin Fosselius

0706-564666

kerstin.fosselius@telia.com




Studieledare och styrelseledamot
I-pad, I-phone, android
och onsdagssupport

 

Kenth Javestad

08-89 79 29

070 310 3449

javestad@telia.com



Studieledare och klubbordf.
Mappar och filer, handla på nätet
och onsdagssupport

.

Henke Råssmo

08-875641

0706-488756

henke@rassmo,se                    www.rassmo.se




Studieledare och v.klubbordf.
Picasa, Lär dig skanna egna bilder
 och onsdagssupport   

Bertil Larsson
070 560 36 29
bertlason@gmail.com



Onsdagssupport och assisterande studieledare samt medlem i teknikgruppen
 

Gertrud Fogelström
gfogel1@yahoo.se





Onsdagssupport och assisterande studieledare
 

Birgitta
Häggström







Onsdagssupport

Ulla Javestad

08-897929

0768-282166

ulla.javestad@gmail.com




Studieledare och styrelseledamot
Lär känna datorn, Windows 10

och onsdagssupport

Carla Wallerman

08-7613881

0705-220771

carla.wallerman@telia.com




Onsdagssupport


 

Lars-Erik Eriksson

08-38 60 57
l-eeriksson@
bredband.net


Studieledare och styrelseledamot
Excel från grunden och onsdagssupport


 

Anita Paues

Tfn 0709-39 99 96

 

anpa0830@gmail.com





Sekreterare och onsdagssupport

 

Sven Andersson








Onsdagssupport
 

Monica Celin







Onsdagssupport