Våra medhjälpare




Lennart
Fosselius




Tfn:0704-258241
lennart@fosselius.org

Ordförande, studieledare och onsdagssupport
 





Håkan Wallgren



 


Tfn: 0768-250853
wall9198@gmail.com

Styrelseledamot, studieledare
Lär dig göra en fotobok
och onsdagssupport



Lisen Wiklund




 



Tfn:0706-156787

lisen.wiklund@telia.com


Studieledare 
Släktforskning på nätet
och onsdagssupport



Ingvar
Brandt






Tfn:0737-066212 
ingvar.brandt@telia.com

Styrelseledamot, studieledare
och o
nsdagssupport




Kerstin Fosselius





Tfn:0706-564666

kerstin.fosselius@telia.com


Vice ordförande, studieledare 
I-pad, I-phone, android
och onsdagssupport



Staffan Wikström






Tfn:0709-860794
staffan.wikstrom@hotmail.se

Kassör studieledare 
och o
nsdagssupport
 



Gertrud Fogelström





gfogel1@yahoo.se


Styrelseledamot, studieledare och onsdagssupport
 



Lars Björnwall



lars.bjornwall@gmail.com


Onsdagssupport



 



Carla Wallerman






Tfn: 0705-220771

carla.wallerman@gmail.com


Onsdagssupport

 



Lars-Erik Eriksson



Tfn:08-386057
le386057@hotmail.se


Styrelseledamot 




 



Anita Paues








Tfn:0709-399996

 anpa0830@gmail.com


Sekreterare och onsdagssupport

 



Margareta Krook-Brandt






Tfn:0704-333763
margareta.krook-brandt@telia.com

Styrelseledamot, studieledare
och o
nsdagssupport